O firmie

Fami została założona jako firma specjalizująca się w produkcji wyposażenia dla przemysłu. Z biegiem lat dokonaliśmy wielu inwestycji w zakresie zasobów i energii w celu podniesienia profesjonalizmu firmy oraz jej znaczenia na rynku, rozbudowy szerokiej sieci kontaktów, a także przekształcenia badań nad materiałami do coraz bardziej funkcjonalnych, innowacyjnych i wysokiej jakości produktów.

Obecnie zakład produkcyjny FAMI zajmuje powierzchnie 230 tysięcy m2 (w tym 95 tysięcy m2 hal) i zatrudnia 400 osób. Posiadamy 6 zagranicznych oddziałów zlokalizowanych w Niemczech, Polsce, Szwajcarii i Austrii, a także sieć autoryzowanych dystrybutorów w całej Europie, Azji, na Bliskim Wschodzie oraz w Ameryce Łacińskiej.

Każdego roku zużywamy 8 milionów kilogramów stali i 2,5 miliona kilogramów plastiku. Produkcja jest w całości wykonywana przez nasze zakłady, zaś jeden z oddziałów zajmuje się tylko i wyłącznie produkcją wyrobów plastikowych. Ogólnie nasze zakłady produkują pojemniki plastikowe, pojemniki metalowe, kontenery, szafy metalowe, stoły warsztatowe, regały metalowe i wiele innych.